Slide item 1

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Slide item 2

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Slide item 3

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Styczeń-Marzec 2018

9 KONCERT KOLĘD

W pięknej oprawie odbył się nasz Koncert Kolęd, w którym wzięły udział KAPELA HELIOS oraz KAPELA Z PAWŁOWIC a także ZESPÓŁ ORION. Całość jak zwykle poprowadziła nasza Pani Sekretarz Miasta i Gminy Sędziszów Ewa Kubas-Samociuk. Wszystko to za sprawą Pana Burmistrza i Radnych z terenu naszej parafii. Wszystkim występującym oraz organizatorom  składamy serdeczne słowa podziękowania i życzymy sobie za rok kolejnego jubileuszowego koncertu. (31 I)

 

ZAPRASZAMY NA KONCERT KOLĘD

W ostatnią niedzielę stycznia jak zwykle, po raz 9, zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu kapel ludowych po Mszy świętej o godz. 12.00. Dodatkową atrakcją będzie po raz pierwszy dekoracja światłem. (27 I)

 

ORSZAK TRZECH KRÓLI

W Uroczystość Objawienia Pańskiego po raz drugi zorganizowaliśmy w naszej parafii Orszak Trzech Króli. Trzy orszaki na czele z trzema Królami: Kacprem, Melchiorem i Baltazarem przybyły pokłonić się narodzonemu Jezusowi. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wzięli udział w Orszaku. Szczególne podziękowania dla naszych Panów Radnych, którzy zorganizowali poszczególne orszaki oraz orkiestrom, które oprawiły muzycznie nasze uroczystości. Dziękujemy chórowi parafialnemu Gaudete Angeli za uświetnienie uroczystości. Liczba uczestników przerosła nasze oczekiwania. Bóg zapłać wszystkim, którzy wsparli swoją pomocą to zbożne dzieło! (7 I)