LIPIEC - WRZESIEŃ

PODZIĘKOWANIA

Słowa wdzięczności kierujemy do osób, które zaangażowały się w organizację naszego II Parafialnego Festynu Rodzinnego, za tak wielki wkład i poświęcony czas. Podziękowania należą się także dla tych, którzy wsparli nasz festyn ofiarą czy też darem serca. Dziękujemy Kapeli Mariusza Stradomskiego z Pawłowic, Kapeli Helios z Sędziszowa, Kapeli Całków z Zielonek, Zespołowi Topaz Band i zespołowi Korona Żarnowca za nieodpłatny występ. Trudno wymienić z imienia i nazwiska wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację naszego festynu, dlatego każdemu kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do pomocy w organizacji festynu składamy serdeczne Bóg Zapłać! (21 VIII)

II  PARAFIALNY FESTYN RODZINNY - ZAPRASZAMY!

100-LECIE OSP W SĘDZISZOWIE

8 lipca o godz. 14.00 Mszą św. w naszym kościele rozpoczęły się obchody 100-lecia powstania OSP w Sędziszowie. Zobacz galerię. (10 VII)