Slide item 1

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Slide item 2

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Slide item 3

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Koła różańcowe

LISTA KOL RÓŻAŃCOWYCH DZIAŁAJĄCYCH W NASZEJ parafii:

Zielonki:

I. Koło Różańcowe Matek - Animator Irena Pawlak

1. Krystyna Szewczyk

2. Danuta Pagór

3. Zofia Mider

4. Barbara Wrochna

5. Maria Kowalska

6. Anna Ciosek

7. Królowa Gajos

8. Teresa Wasik

9. Małgorzata Ozga

10. Emilia Dudek

11. Zofia Kamińska

12. Anna Pawlak

13. Barbara Konieczna

14. Teodozja Cholewa

15. Maria Ozga

16. Irena Pawlak

17. Barbara Rokicka

18. Helena Styczeń

19. Maria Bucka

20. Teresa Musiał

II. Koło Różańcowe Matek - Animator Barbara Nosek

1. Bożena Porębska

2. Barbara Nosek

3. Janina Kałużna

4. Mirosława Krzemień

5. Helena Konieczna

6. Elżbieta Lech

7. Elżbieta Kowalczyk

8. Anna Bak

9. Teresa Cholewa

10. Teresa Podsiadło

11. Bogumiła Stępień

12. Pelagia Kudera

13. Helena Majchrowska

14. Janina Kurkowska

15. Adela Kopeć

16. Cecylia Kluczyńska

17. Bernarda Stępień

18. Jolanta Wilkusz

19.Helena Pośpiech

20. Ilona Cholewa

III. Koło Różańcowe Ojców - Animator Ryszard Skóra

1. Waldemar Musiał

2. Andrzej Stępień 

3. Wiesław Bąk

4. Bolesław Kurkowski

5. Jacek Franczak

6. Grzegorz Porębski

7. Sylwester Kozioł

8. Bazyli Kowalczyk

9. Władysław Kowalski

10. Zygmunt Kozioł

11. Józef Kałużny

12. Jan Musiał

13. Kazimierz Wasik

14. Henryk Dudek

15. Ryszard Skóra

16. Władysław Lech

17. Sławomir Skóra

18. Zbigniew Ozga

19. Henryk Pawlak

20. Tomasz Czekaj

 

 Pawłowice:

1. Alina Janowska

2. Elżbieta Gregorczyk

3. Aleksandra Pajęcka

4. Barbara Sufin

5. Danuta Janikowska

6. Janina Kowalska

7. Sabina Krzysztofik

8. Teresa Kasperek

9. Celina Woźniak

10. Maria Rokicka

11. Wiesława Ryczko

12. Krystyna Rokicka

13. Urszula Rokicka

14. Janina Ryłko

15. Irena Nawrot

16. Alicja Trzcińska

17. Halina Gajos

18. Helena Piątek

19. Mocowanie Zdzisława

20. Zofia Dudek

 

SĘDZISZÓW

I. Koło Różańowe

1. Pajda Helena

2. Tomasik Stanisława

3. Teresa Mucha

4. Barczyńska Teodozja

5. Anna Pajęcka

6. Zbrońska Jadwiga

7. Maria Puto

8. Natalia Zaczkowska

9. Frejowska Teresa

10. Sobczyk Krystyna

11. Barbara Zadrapa

12. Walocha Anna

13. Lechowska Królowa

14. Piątek Zofia

15. Ciosek Grażyna

16. Jędrzejczyk Danuta

17. Halina Antoszewska

18. Ferej Krystyna

19. Cetera Agnieszka

20. Krzak Józefa

II. Koło Różańcowe

1. Helena Trela

2. Maria Stachera

3. Habior Elżbieta

4. Krystyna Pacholec

5. Ejsmond Małgorzata

6. Pośpiech Irena

7. Wójcik Genowefa

8. Maria Szaleniec

9. Tasak Jadwiga

10. Pardela Sabina

11. Lipiec Danuta

12. Maria Huptyś

13. Jadwiga Kaczmarska

14. Tomasik Jadwiga

15. Foltyn Teresa

16. Piątek Grażyna

17. Koper Kazimiera

18. Maria Fryzik

19. Sobota Teresa

20. Malmur Małgorzata

 

SOSNOWIEC 

1. Janina Wiekiera

2. Jachimowska Teresa

3. Pacholec Wanda

4. Tomczyk Irena

5. Maria Trzcińska

6. Alicja Molenda

7. Ewa Baran

8. Bł Wiekiera

9. Makuch Wanda

10. Krystyna Pawłowska

11. Rojewska Alicja

12. Pacholec Irena

13. Selega Wiesława

14. Jach Helena

15. Bogusz Jadwiga

16. Napora Halina

17. Życińska

18. Pacholec Genowefa

19. Foltyn Jolanta

20.