Kwiecień - Maj 2019

KONCERT  MARYJNY

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania w naszym kościele Koncertu Pieśni Maryjnej a w sposób szczególny dziękujemy wykonawcom za piękne wykonanie! Zobacz galerię... (06 V)

ZAPRASZAMY NA KONCERT PIEŚNI MARYJNEJ - 3 V 2019 godz. 17.00

XI  MARSZ PAMIĘCI

25 kwietnia br. odbył się XI Marsz Pamięci. Marsz jest spotkaniem młodzieży z weteranami walk o wolność Ojczyzny, których niestety systematycznie z roku na rok ubywa. Jak co roku została odprawiona Msza święta w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny, w szczególny sposób pamiętaliśmy o tych, którzy pochodzili z terenu naszej gminy. Następnie uczniowie ZSO w Sędziszowie przedstawili montaż słowno-muzyczny, po czym poszczególne delegacje złożyły wiązanki kwiatów pod pomnikiem ku pamięci Żołnierzy Partyzanckiego Oddziału AK „Spaleni”. Na spotkanie  jak każdego roku przybyły delegacje kombatanckie, młodzieżowe i społeczno-zawodowe wraz z pocztami sztandarowymi. (30 IV)

CHRYSTYS ZMARTWYCHWSTAŁ! ALLELUJA!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ! ALLELUJA!

Radosnego, pełnego pokoju i zgody

oraz rodzinnego świętowania

Świąt Wielkanocnych