Slide item 1

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Slide item 2

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Slide item 3

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Czerwiec - Sierpień 2019

 

 

III PARAFIALNY FESTYN RODZINNY - za nami!

Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w to wspólne dzieło całej parafii. Kapelom i zespołom muzycznym, które wystąpiły podczas festynu, Animacji Kama, paniom prowadzącym festyn, druhom strażakom za pomoc w przygotowaniach, nadzór i sprawne porządkowanie po festynie.  Dziękujemy ZUK w Sędziszowie na ręce pana Prezesa za transport ławek i stolików na festyn i po festynie. Kołom gospodyń i stowarzyszeniom za wniesiony wkład a także wszystkim którzy wsparli swoim darem serca organizację festynu. W szczególny sposób dziękujemy sponsorom za ofiarowaną pomoc i rzeszy najbliższych współorganizatorów, którzy organizowali poszczególne stoiska i poświęcali swój czas i siły dla dobra naszej parafii. Dochód z festynu będzie przeznaczony na dalszy remont naszego zabytkowego kościoła. (17 VIII) Zobacz galerię...

 

 

BOŻE CIAŁO 2019

Uczciliśmy Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie tradycyjnie uczestnicząc w procesji do czterech ołtarzy zbudowanych na ulicach naszego miasta. Zobacz galerię ... (26 VI)

 

MISJE ŚWIĘTE W NASZEJ PARAFII ZAKOŃCZONE! 

Uroczystym poświęceniem krzyża misyjnego zakończyły się w naszej parafii Misje Święte, które poprowadzili o. Redemptoryści Andrzej i Ludwik Łabudowie. Odbyły się one w dniach 14-20.06.2019 roku. Zobacz galerię... (26 VI)