Slide item 1

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Slide item 2

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Slide item 3

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Ogłoszenia Parafialne

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA  – 22.04.2018r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Intencje mszalne na najbliższy tydzień…
  2. Za przygotowanie kościoła oraz ofiarę na dekorację składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Rożnicy. A byli: Joanna Zając, Jadwiga Wieczorek, Barbara i Patrycja Misztal, Jadwiga Zbrońska, Maria Ludwiszewska, Jakub Gładki, Aneta i Marcelina Herej, Agata Dudzic i Jadwiga Pechta. W tym tygodniu uprzejmie prosimy do przygotowania kościoła mieszkańców Rożnicy nr 38 – 17 (od rodz. Ciosków do rodz. Misiowskich). W sobotę na godz. 10.00;
  3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na potrzeby WSD w Kielcach 3175 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary;
  4. Dziś po Mszy świętej o godz. 16.00 kolejne spotkanie Kursu Przedmałżeńskiego;
  5. W piątek na godzinę 16:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami na kolejną próbę do tej Uroczystości.
  6. W sobotę Mszą Świętą o godzinie 3:00 w naszym kościele, rozpoczniemy Parafialną Pielgrzymkę do Włoch. Modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla jej uczestników i ich rodzin. Po Eucharystii pakowanie bagaży i wyjazd; więcej informacji w gazetce parafialnej.
  7. Komunikat Ks. Bpa Ordynariusza …
  8. W tym tygodniu odbył się pogrzeb: śp. Józefa Ozgi z Zielonek. W jego intencji: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
  9. Zachęcamy do nabywania oraz czytania prasy katolickiej;
  10. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.

W tym tygodniu imieniny obchodzą: w poniedziałek nasz Pan Kościelny Wojciech Foltyn a we wtorek nasz Nadzwyczajny Szafarz Eucharystii Grzegorz Kapral – Najserdeczniejsze życzenia dla nich ze słowami wdzięczności za ich posługę dla naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom  Bożego Błogosławieństwa na najbliższy tydzień.

ZAPOWIEDZI

W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:

Tomasz Mariusz Kowalski, kawaler, zam. w Łowinii par. tutejsza i Justyna Anna Kopeć, panna, zam. oś. Na Skarpie, par. św. Brata Alberta w Sędziszowie – zapowiedź pierwsza.