Slide item 1

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Slide item 2

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Slide item 3

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

w Sędziszowie

Lipiec-Sierpień 2020

 

 

5 LAT  REMONTÓW!

Z końcem lipca br. minęło 5 lat od kiedy rozpoczęliśmy starania o przywrócenie pięknego wyglądu naszej świątyni. Dzięki wielkiej ofiarności parafian, finansowemu wsparciu Samorządu Miasta i Gminy Sędziszów oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, oblicze naszego kościoła i jego otoczenie uzyskały nowy wygląd. Podziękowania należą się wszystkim projektantom i firmom wykonującym remonty oraz wszystkim, którzy dołożyli swoją cząstkę pracy by efekt końcowy był właśnie taki... Niech Bóg wynagrodzi każdemu za nawet najmniejszy gest dobroci wykonany dla dobra naszej parafii!

W galerii umieściliśmy dla porównania co się zmieniło, tylko niektóre przykłady prac remontowych...